Skip links

Ameliyatsız Estetik

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu

Gözaltı Torbalanması ve Morlukları Neden Olur ?
Göz bölgemiz, her yöne kolayca gidebilen özel bir yağla çevrilidir ve bu yağ olan bölge “septum” adı verilen doğal bir bariyer sayesinde konumunu muhafaza edebilmektedir.

Genetik nedenler veya yaşa bağlı bir artışla, septum yağ torbası tarafından ileri doğru itilir. Yaşımız ilerledikçe yüzümüzün kemik yapısı incelirken, kemik de doğal olarak bu durumda geriye doğru hareket eder. Bu durumların sonucunda da göz bölgemizin altında boşluk, gölgeler ve morluklar oluşmaktadır.

Gözaltı Torbalanması ve Morlukların Tedavisi

Cerrahi müdahale boyutuna ulaşmamış vakalarda şimdiye dek tek bir uygulama ile tüm bu sorunları kapsayabilecek bir çözüm yaratılamamıştı. İsviçre Teoxane Laboratuvarları uzun süren etkili Ar-Ge çalışmaları sonucunda bunu başardı ve Gözaltı Işık Dolgusu tedavisi geliştirildi.

Gözaltı Işık Dolgusu Nedir?

Dermal dolgunun özel işlemlerden geçirilip çapraz bağların revize edildiği, dolgu maddesinin göz çevresine uygun hale getirilip uygulama yapılması için tasarlanan dolgular Gözaltı Işık Dolgusu olarak adlandırılmıştır.

Gözaltı Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dolgu uygulaması oldukça kolaydır. İlk önce göz çevresi özel bir tonikle silinerek; göz çevresi kirden arındırılır. Çok ince uçlu iğnelere sahip enjeksiyonlar ile dolgu uygulanmaya başlanır. Doktorun önceden belirlediği noktalar aşılandıktan sonra tekrar rahatlatıcı bir tonik ile göz çevresi silinir. İşlem sonrası kızarıklığı önlemek amacıyla krem sürülerek göz çevresine yerleştirilen pamuk ile soğuk uygulama işlemi yapılır.

Serkan Sevilgen
Serkan Sevilgen
2023-02-03
Saç ekimi için gelmiştik aldığımız hizmetten dolayı teşekkür ederim işlerinin ehli oldukları belli aynı zamanda güler yüzlü çalışanları oldukları için tavsiye ederim
Muhammet Ali Bağcı
Muhammet Ali Bağcı
2023-01-31
Burası adeta harika SAÇ EKİM olarak çok iyiler ve çalışanlar çok cana yakın güler yüzlü ben saç ekimi yaptırdım ve çok memnun kaldın kesinlikle öneriyorum
Hamza AB
Hamza AB
2023-01-30
Burayı tavsiye ederim insalar çok samimi ve iyi kalpliler zaten saç ekimi babama yaptirmistik burda baya memnun kalmisti tavsiye ediyorum
Duygu İyisu
Duygu İyisu
2023-01-26
Babama saç ekim icin gelmistik yaptiklari hizmetten cok memnun kaldik islerinde basarililar ve hakkini veriyorlar guler yuzlu calisanlariniza da cok tesekkur ederiz
Fatih Bozkurt
Fatih Bozkurt
2023-01-25
geçen gün babama saç ekimi yaptırdık gerçekten çok kaliteli bir yer çok memnun kaldık çalışanlarda çok güler yüzlü ve sempatik her şey için teşekkürler.
mention masonss
mention masonss
2023-01-23
Saç ekimi adına başarılı bir yer.Hem cok etkili sonuç alınıyor hem de çalışanlar çok samimi.kesinlikle tavsiye ediyorum
ÖZEL SESLER
ÖZEL SESLER
2023-01-22
Saç ekimi konusunda harika bir yer olduğunu söyleyebilirim.verilen hizmet,ilgi benim çok hoşuma gitti.
MUHAMMED SAMET ETİZ
MUHAMMED SAMET ETİZ
2023-01-22
Çok güzel saç ekimi yapıyorlar çalışanlar çok güler yüzlü ben çok memnun kaldım gitmek isteyenler tereddüt etmeden gidebilirler.