Skip links

Nehirurška Estetika

Ispunjavanje Svjetla İspod Očiju

Ispunjavanje Svjetla İspod Očiju

Gözaltı Torbalanması ve Morlukları Neden Olur ?
Göz bölgemiz, her yöne kolayca gidebilen özel bir yağla çevrilidir ve bu yağ olan bölge “septum” adı verilen doğal bir bariyer sayesinde konumunu muhafaza edebilmektedir.

Genetik nedenler veya yaşa bağlı bir artışla, septum yağ torbası tarafından ileri doğru itilir. Yaşımız ilerledikçe yüzümüzün kemik yapısı incelirken, kemik de doğal olarak bu durumda geriye doğru hareket eder. Bu durumların sonucunda da göz bölgemizin altında boşluk, gölgeler ve morluklar oluşmaktadır.

Gözaltı Torbalanması ve Morlukların Tedavisi

Cerrahi müdahale boyutuna ulaşmamış vakalarda şimdiye dek tek bir uygulama ile tüm bu sorunları kapsayabilecek bir çözüm yaratılamamıştı. İsviçre Teoxane Laboratuvarları uzun süren etkili Ar-Ge çalışmaları sonucunda bunu başardı ve Gözaltı Işık Dolgusu tedavisi geliştirildi.

Gözaltı Işık Dolgusu Nedir?

Dermal dolgunun özel işlemlerden geçirilip çapraz bağların revize edildiği, dolgu maddesinin göz çevresine uygun hale getirilip uygulama yapılması için tasarlanan dolgular Gözaltı Işık Dolgusu olarak adlandırılmıştır.

Gözaltı Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dolgu uygulaması oldukça kolaydır. İlk önce göz çevresi özel bir tonikle silinerek; göz çevresi kirden arındırılır. Çok ince uçlu iğnelere sahip enjeksiyonlar ile dolgu uygulanmaya başlanır. Doktorun önceden belirlediği noktalar aşılandıktan sonra tekrar rahatlatıcı bir tonik ile göz çevresi silinir. İşlem sonrası kızarıklığı önlemek amacıyla krem sürülerek göz çevresine yerleştirilen pamuk ile soğuk uygulama işlemi yapılır.

Serkan Sevilgen
Serkan Sevilgen
2023-02-03
Došli smo na transplantaciju kose, hvala na pruženoj usluzi, vidi se da su kompetentni za svoj posao, a preporučujem ih jer su ljubazni zaposlenici.
Muhammet Ali Bağcı
Muhammet Ali Bağcı
2023-01-31
Ovo mjesto je kao divna transplantacija kose, jako su dobri i osoblje je jako ljubazno i ​​nasmijano, transplantirala sam kosu i jako ste zadovoljni, svakako preporučujem.
Hamza AB
Hamza AB
2023-01-30
Preporučujem ovo mjesto, ljudi su vrlo ljubazni i ljubazni, već smo imali mog oca na transplantaciji kose, bio je jako zadovoljan ovdje, preporučujem.
Duygu İyisu
Duygu İyisu
2023-01-26
Došli smo kod mog oca na transplantaciju kose, bili smo prezadovoljni uslugom koju su pružili, uspješni su u svom poslu i odaju svoj zasluga, hvala puno vašim nasmejanim zaposlenima.
Fatih Bozkurt
Fatih Bozkurt
2023-01-25
Moj otac je pre neki dan bio na transplantaciji kose.Vrlo kvalitetno mesto.Bili smo prezadovoljni osobljem.Hvala na svemu.
mention masonss
mention masonss
2023-01-23
Uspešno mesto za transplantaciju kose.Postižu se i veoma efektni rezultati i veoma ljubazni zaposleni.Svakako preporučujem.
ÖZEL SESLER
ÖZEL SESLER
2023-01-22
Mogu reći da je odlično mjesto za transplantaciju kose, svidjela mi se usluga i pažnja.
MUHAMMED SAMET ETİZ
MUHAMMED SAMET ETİZ
2023-01-22
Rade jako lijepu transplantaciju kose, osoblje je jako ljubazno, jako sam zadovoljan, oni koji zele mogu bez oklijevanja.