Skip links

Nehirurška Estetika

Fraksiyonel Radyofrekansla Cilt Yenileme

Fraksiyonel Radyofrekansla Cilt Yenileme

Ameliyatsız yüz gençleştirme işlemlerinden bir tanesi Fraksiyonel Radyofrekans işlemidir. Fraksiyonel Mikro ileri radyofrekans olarak da tabir edebildiğimiz bir işlemdir.

İşlemde ucunda altın mikro iğneler olan cihazın cildin orta tabakasına uygulanması yoluyla yapmış olduğumuz bir işlem. Bu orta tabakadaki iğneler, uçlarında ısı üreterek cildin orta tabakasına ısınmasını sağlar ve bu ısıya bağlı olarak da kollajen doku dediğimiz cilde gerginliğini veren dokunun artmasını hedeflemekteyiz.

İşlem topikal anestezik kremlerle, yani uyuşturucu etkisi olan kremlerin sürülüp ciltte bekletilmesinden sonra uygulanmaktadır.

30 ila 40 dakika kadar işlem sürmektedir.

Genellikle yüz bölgesi artı boyun bölgesi de dahil olmak üzere işlemleri yapmaktayız.

işlem sonrasında yüzde sadece bir kızarıklık meydana gelir. Herhangi bir kabuklanma, soyulma olmaz. O yüzden kişi rahatlıkla günlük yaşantısına devam edebilir. İşlemden sonra genellikle bizim önerdiğimiz çok fazla su değmemesidir, enfeksiyon kapılmaması açısından.

İşlemden sonra asıl etkiler 2 ya da 3 ayı bulur; fakat kişi 1 hafta 10 gün içerisinde işlemden kaynaklanan Ödeme bağlı olarak sıkılaşmayı hissedecektir.

Serkan Sevilgen
Serkan Sevilgen
2023-02-03
Došli smo na transplantaciju kose, hvala na pruženoj usluzi, vidi se da su kompetentni za svoj posao, a preporučujem ih jer su ljubazni zaposlenici.
Muhammet Ali Bağcı
Muhammet Ali Bağcı
2023-01-31
Ovo mjesto je kao divna transplantacija kose, jako su dobri i osoblje je jako ljubazno i ​​nasmijano, transplantirala sam kosu i jako ste zadovoljni, svakako preporučujem.
Hamza AB
Hamza AB
2023-01-30
Preporučujem ovo mjesto, ljudi su vrlo ljubazni i ljubazni, već smo imali mog oca na transplantaciji kose, bio je jako zadovoljan ovdje, preporučujem.
Duygu İyisu
Duygu İyisu
2023-01-26
Došli smo kod mog oca na transplantaciju kose, bili smo prezadovoljni uslugom koju su pružili, uspješni su u svom poslu i odaju svoj zasluga, hvala puno vašim nasmejanim zaposlenima.
Fatih Bozkurt
Fatih Bozkurt
2023-01-25
Moj otac je pre neki dan bio na transplantaciji kose.Vrlo kvalitetno mesto.Bili smo prezadovoljni osobljem.Hvala na svemu.
mention masonss
mention masonss
2023-01-23
Uspešno mesto za transplantaciju kose.Postižu se i veoma efektni rezultati i veoma ljubazni zaposleni.Svakako preporučujem.
ÖZEL SESLER
ÖZEL SESLER
2023-01-22
Mogu reći da je odlično mjesto za transplantaciju kose, svidjela mi se usluga i pažnja.
MUHAMMED SAMET ETİZ
MUHAMMED SAMET ETİZ
2023-01-22
Rade jako lijepu transplantaciju kose, osoblje je jako ljubazno, jako sam zadovoljan, oni koji zele mogu bez oklijevanja.