Skip links

Ameliyatsız Estetik

Fraksiyonel Radyofrekansla Cilt Yenileme

Fraksiyonel Radyofrekansla Cilt Yenileme

Ameliyatsız yüz gençleştirme işlemlerinden bir tanesi Fraksiyonel Radyofrekans işlemidir. Fraksiyonel Mikro ileri radyofrekans olarak da tabir edebildiğimiz bir işlemdir.

İşlemde ucunda altın mikro iğneler olan cihazın cildin orta tabakasına uygulanması yoluyla yapmış olduğumuz bir işlem. Bu orta tabakadaki iğneler, uçlarında ısı üreterek cildin orta tabakasına ısınmasını sağlar ve bu ısıya bağlı olarak da kollajen doku dediğimiz cilde gerginliğini veren dokunun artmasını hedeflemekteyiz.

İşlem topikal anestezik kremlerle, yani uyuşturucu etkisi olan kremlerin sürülüp ciltte bekletilmesinden sonra uygulanmaktadır.

30 ila 40 dakika kadar işlem sürmektedir.

Genellikle yüz bölgesi artı boyun bölgesi de dahil olmak üzere işlemleri yapmaktayız.

işlem sonrasında yüzde sadece bir kızarıklık meydana gelir. Herhangi bir kabuklanma, soyulma olmaz. O yüzden kişi rahatlıkla günlük yaşantısına devam edebilir. İşlemden sonra genellikle bizim önerdiğimiz çok fazla su değmemesidir, enfeksiyon kapılmaması açısından.

İşlemden sonra asıl etkiler 2 ya da 3 ayı bulur; fakat kişi 1 hafta 10 gün içerisinde işlemden kaynaklanan Ödeme bağlı olarak sıkılaşmayı hissedecektir.

Serkan Sevilgen
Serkan Sevilgen
2023-02-03
Saç ekimi için gelmiştik aldığımız hizmetten dolayı teşekkür ederim işlerinin ehli oldukları belli aynı zamanda güler yüzlü çalışanları oldukları için tavsiye ederim
Muhammet Ali Bağcı
Muhammet Ali Bağcı
2023-01-31
Burası adeta harika SAÇ EKİM olarak çok iyiler ve çalışanlar çok cana yakın güler yüzlü ben saç ekimi yaptırdım ve çok memnun kaldın kesinlikle öneriyorum
Hamza AB
Hamza AB
2023-01-30
Burayı tavsiye ederim insalar çok samimi ve iyi kalpliler zaten saç ekimi babama yaptirmistik burda baya memnun kalmisti tavsiye ediyorum
Duygu İyisu
Duygu İyisu
2023-01-26
Babama saç ekim icin gelmistik yaptiklari hizmetten cok memnun kaldik islerinde basarililar ve hakkini veriyorlar guler yuzlu calisanlariniza da cok tesekkur ederiz
Fatih Bozkurt
Fatih Bozkurt
2023-01-25
geçen gün babama saç ekimi yaptırdık gerçekten çok kaliteli bir yer çok memnun kaldık çalışanlarda çok güler yüzlü ve sempatik her şey için teşekkürler.
mention masonss
mention masonss
2023-01-23
Saç ekimi adına başarılı bir yer.Hem cok etkili sonuç alınıyor hem de çalışanlar çok samimi.kesinlikle tavsiye ediyorum
ÖZEL SESLER
ÖZEL SESLER
2023-01-22
Saç ekimi konusunda harika bir yer olduğunu söyleyebilirim.verilen hizmet,ilgi benim çok hoşuma gitti.
MUHAMMED SAMET ETİZ
MUHAMMED SAMET ETİZ
2023-01-22
Çok güzel saç ekimi yapıyorlar çalışanlar çok güler yüzlü ben çok memnun kaldım gitmek isteyenler tereddüt etmeden gidebilirler.