Skip links

Ameliyatsız Estetik

Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları

Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları

bölgesindeki dokular oldukça hassas bir yapıda olduğundan dolayı, ince kırışıklıklar, sarkmalar ve incelmelerin oluşmasına oldukça yatkındır.

Botoks Boyun ve Dekolte Gençleştirme

Yüzde görülen kırışıklıkların aksine boyun ve dekolte bölgesinde daha sık kırışıklık ve yaşlanma belirtileri görülmektedir. Bunun nedeni boyun ve dekolte bölgemizin yüzümüze göre çok daha ince ve daha hassas yapıda olmasıdır. Bu nedenle yüzümüze verilen önemi boyun ve dekolte bölgemize de vermemiz gerekmektedir.

Boyun ve dekolte bölgemize tazelik, gençlik ve canlılık kazandırmak için kullanılan en sık yöntemlerden biri Botoks’tur. Boynun sağ ve sol yanlarında bulunan platisma (boyun deri kası) adı verilen ince bir kas katmanı halinde yüzün alt köşesinden göğsün üst bölümüne ve omzun üstüne uzanarak burada son bulur. Kasıldığı zaman dudak birleşme yeri ve çene ucu derisini aşağıya çekerek boyun derisini gerer ve altçene kemiğini aşağıya doğru çeker. Kasların kasılması sonucu görülen boyundaki yaşlılık belirtilerinin botoks tedavisi ile giderilmesi mümkündür.

Boyun ve Dekolte Botoks Uygulaması Ağrılı mıdır?

Boyun ve dekolte bölgesine yapılan botoks işlemi krem anestezi ile birlikte yapılır. Hasta bu nedenle herhangi bir ağrı, sızı hissetmez. Çok nadir olarak kişiye bağlı hafif bir ağrı görülebilir. Uygulama sonrasında da herhangi bir ağrı görülmemektedir.

Serkan Sevilgen
Serkan Sevilgen
2023-02-03
Saç ekimi için gelmiştik aldığımız hizmetten dolayı teşekkür ederim işlerinin ehli oldukları belli aynı zamanda güler yüzlü çalışanları oldukları için tavsiye ederim
Muhammet Ali Bağcı
Muhammet Ali Bağcı
2023-01-31
Burası adeta harika SAÇ EKİM olarak çok iyiler ve çalışanlar çok cana yakın güler yüzlü ben saç ekimi yaptırdım ve çok memnun kaldın kesinlikle öneriyorum
Hamza AB
Hamza AB
2023-01-30
Burayı tavsiye ederim insalar çok samimi ve iyi kalpliler zaten saç ekimi babama yaptirmistik burda baya memnun kalmisti tavsiye ediyorum
Duygu İyisu
Duygu İyisu
2023-01-26
Babama saç ekim icin gelmistik yaptiklari hizmetten cok memnun kaldik islerinde basarililar ve hakkini veriyorlar guler yuzlu calisanlariniza da cok tesekkur ederiz
Fatih Bozkurt
Fatih Bozkurt
2023-01-25
geçen gün babama saç ekimi yaptırdık gerçekten çok kaliteli bir yer çok memnun kaldık çalışanlarda çok güler yüzlü ve sempatik her şey için teşekkürler.
mention masonss
mention masonss
2023-01-23
Saç ekimi adına başarılı bir yer.Hem cok etkili sonuç alınıyor hem de çalışanlar çok samimi.kesinlikle tavsiye ediyorum
ÖZEL SESLER
ÖZEL SESLER
2023-01-22
Saç ekimi konusunda harika bir yer olduğunu söyleyebilirim.verilen hizmet,ilgi benim çok hoşuma gitti.
MUHAMMED SAMET ETİZ
MUHAMMED SAMET ETİZ
2023-01-22
Çok güzel saç ekimi yapıyorlar çalışanlar çok güler yüzlü ben çok memnun kaldım gitmek isteyenler tereddüt etmeden gidebilirler.