Skip links

Nehirurška Estetika

Bore na Vratu i Dekolteu

Bore na Vratu i Dekolteu

bölgesindeki dokular oldukça hassas bir yapıda olduğundan dolayı, ince kırışıklıklar, sarkmalar ve incelmelerin oluşmasına oldukça yatkındır.

Botoks Boyun ve Dekolte Gençleştirme

Yüzde görülen kırışıklıkların aksine boyun ve dekolte bölgesinde daha sık kırışıklık ve yaşlanma belirtileri görülmektedir. Bunun nedeni boyun ve dekolte bölgemizin yüzümüze göre çok daha ince ve daha hassas yapıda olmasıdır. Bu nedenle yüzümüze verilen önemi boyun ve dekolte bölgemize de vermemiz gerekmektedir.

Boyun ve dekolte bölgemize tazelik, gençlik ve canlılık kazandırmak için kullanılan en sık yöntemlerden biri Botoks’tur. Boynun sağ ve sol yanlarında bulunan platisma (boyun deri kası) adı verilen ince bir kas katmanı halinde yüzün alt köşesinden göğsün üst bölümüne ve omzun üstüne uzanarak burada son bulur. Kasıldığı zaman dudak birleşme yeri ve çene ucu derisini aşağıya çekerek boyun derisini gerer ve altçene kemiğini aşağıya doğru çeker. Kasların kasılması sonucu görülen boyundaki yaşlılık belirtilerinin botoks tedavisi ile giderilmesi mümkündür.

Boyun ve Dekolte Botoks Uygulaması Ağrılı mıdır?

Boyun ve dekolte bölgesine yapılan botoks işlemi krem anestezi ile birlikte yapılır. Hasta bu nedenle herhangi bir ağrı, sızı hissetmez. Çok nadir olarak kişiye bağlı hafif bir ağrı görülebilir. Uygulama sonrasında da herhangi bir ağrı görülmemektedir.

Serkan Sevilgen
Serkan Sevilgen
2023-02-03
Došli smo na transplantaciju kose, hvala na pruženoj usluzi, vidi se da su kompetentni za svoj posao, a preporučujem ih jer su ljubazni zaposlenici.
Muhammet Ali Bağcı
Muhammet Ali Bağcı
2023-01-31
Ovo mjesto je kao divna transplantacija kose, jako su dobri i osoblje je jako ljubazno i ​​nasmijano, transplantirala sam kosu i jako ste zadovoljni, svakako preporučujem.
Hamza AB
Hamza AB
2023-01-30
Preporučujem ovo mjesto, ljudi su vrlo ljubazni i ljubazni, već smo imali mog oca na transplantaciji kose, bio je jako zadovoljan ovdje, preporučujem.
Duygu İyisu
Duygu İyisu
2023-01-26
Došli smo kod mog oca na transplantaciju kose, bili smo prezadovoljni uslugom koju su pružili, uspješni su u svom poslu i odaju svoj zasluga, hvala puno vašim nasmejanim zaposlenima.
Fatih Bozkurt
Fatih Bozkurt
2023-01-25
Moj otac je pre neki dan bio na transplantaciji kose.Vrlo kvalitetno mesto.Bili smo prezadovoljni osobljem.Hvala na svemu.
mention masonss
mention masonss
2023-01-23
Uspešno mesto za transplantaciju kose.Postižu se i veoma efektni rezultati i veoma ljubazni zaposleni.Svakako preporučujem.
ÖZEL SESLER
ÖZEL SESLER
2023-01-22
Mogu reći da je odlično mjesto za transplantaciju kose, svidjela mi se usluga i pažnja.
MUHAMMED SAMET ETİZ
MUHAMMED SAMET ETİZ
2023-01-22
Rade jako lijepu transplantaciju kose, osoblje je jako ljubazno, jako sam zadovoljan, oni koji zele mogu bez oklijevanja.